PhotoMur

Chcesz mieć najładniejsze zdjęcia? You are WELCOME!


Czerwiec 16, 2020

Cześć! Jestem Marta!

Cześć! Jestem Marta!

Ja będę twoim fotografem i czarodziejką, która otworzy wszystkie twoje zalety! Potrzebuję tylko tojego zaangażowania i uśmiechu. Mam oczy szeroko otwarte na bieżące trendy w fotografii, ponieważ fotografia to moje życie. Dzięki mojej niezależności jesteśmy w stanie sprostać zróżnicowanym warunkom pracy.

Czemu jestem sama? Bo moja Dream Team jeszcze czeka na mnie, a ja muszę rozwijać się i iść dalej.

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będzie tu nie tylko moje zdjęcie 🙂

DLACZEGO FOTOGRAFIA?

Nigdy nie powiedziałam, jak doszedłam do zdjęcia, dlaczego uwielbiam ten biznes i dlaczego jestem pewna, że jestem na swoim miejscu. Myślę, że to jest czas porozmawiać o pracy mojego życia.

Kiedy miałam 15 lat, w naszej rodzinie pojawiła się profesjonalna lustrzanka. W tym czasie mój tata robił zdjęcia wakacji, przedszkoli, ślubów. Po ukończeniu szkoły zaczęłam mu pomagać: najpierw niosłam za sobą torbę i uczyłam się. Po 2 latach zacząłem się fotografować.

Co mnie inspiruje?
Przede wszystkim kocham ludzi, szanuję relacje rodzinne, podziwiam ciepłe rodzinne uczucia między dziećmi a rodzicami. Lubię patrzeć na radość bohaterów strzelania w trakcie pracy i z jej rezultatów. Uwielbiam śmiech dzieci, łzy radości pary młodej, radosne uśmiechy na fotografiach.

Kiedyś zadałam sobie pytanie: jak mogę być użyteczna dla świata i ulepszyć go za pomocą zdjęć?
Każda osoba w swoim życiu jest do pewnego stopnia liderem i bez względu na zajmowane stanowisko. Tak więc ja, korzystając z mojego przywództwa, chciałabym wpływać na czyjeś życie. Zajmując się fotografią, zdałam sobie sprawę, że obrazy wizualne wpływają na naszą podświadomość, czy tego chcemy, czy nie. Postanowiłam więc, dzięki mojej kreatywności, przynajmniej trochę, wpłynąć na świat. Moje zdjęcia odzwierciedlają szczęście, miłość i ciepłe uczucia.

Jeśli masz ciekawe pomysły, chętnie zobaczę twoje komentarze. Napisz do mnie — spotkamy się i porozmawiamy. Zawsze jestem otwarta na nowych znajomych.

Byłabym wdzięczna, gdybyś mógł mi pomóc i podzielić się tą historią ze znajomymi, a być może jestem fotografem, który uwiecznia chwile ich szczęścia.

Twój fotograf, Marta Lisai.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *